Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Az baj, ha sok nyelven szeretn...

Az baj, ha sok nyelven szeretnék tudni?

Figyelt kérdés

Mert most tanulok angolt, németet meg spanyolt, és szeretnék még franciát meg portugált meg lehet hogy olaszt. 13 évesen ez normális?

13/L


2011. aug. 29. 16:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
sztem igen:) 14/F
2011. aug. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

egyáltalán nem baj! ennyi idősen én is ennyi nyelvet akartam egyszerre, ez mára csak annyiban változott, hogy nem akarom azonnal. Tanuld meg először rendesen azokat, amiket most tanulsz, és utána szépen lassan a többit, ha bírod :) ez jó dolog, a nyelvekkel nagyon sokra mehetsz még:) bár figyeld meg, néhány éven belül egyre kevesebb időd lesz pluszban tanulni :) De hajrá!


17/L

2011. aug. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
köszi :) mert úgy tanulom hogy suliban angolt, és fog hozzám jönni külön angol tanár, hogy tavasszal letegyem az alapfokút, a németet suliban szakkörszerűen, és a spanyolt meg nyáron, meg majd második félévben azt is remélem tudok hétköznap is :) csak sajnos most nincs rá időm mert lesznek a felvételik :)
2011. aug. 29. 16:23
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem,nem baj. De a spanyol és az olasz nagyon-nagyon hasonló nyelvek,szerintem ahelyett majd válassz mást.
2011. aug. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
jó :)
2011. aug. 29. 16:27
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj, tanulj csak.


A spanyol és az olasz között azért van egy kis különbség.

2011. aug. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

"hogy tavasszal letegyem az alapfokút"


Nem kötekedni, de szerintem alapfokú ért pént kiadni hülyeség. Semmilyen igazi hasznod nincs benne.


Amúgy nem baj, addig amíg tanulni is van kedved és nem csak tudni. De tényleg jól megtanulni nehéz lesz ennyi nyelven. Persze attól is függ mit akarst elérni egyes nyelvben. Vannak akik pl csak középfokukat gyüjtenek, annak is meg van a saját várazsa, de ezekből mind közel anyanyelvi szintet elérni nehéz lesz. Nem azt akarom mondani, hogy ez hülyeség vagy bármi, de ezért nem árt, ha tisztába vagy, hogy nem lesz olyan egyszerű.

2011. aug. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Hey! Én nem tenném le az alapfokút a helyedben, fölösleges, megvárnám inkább a középfokút;D
2011. aug. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

én is így vagyok vele:)én angolból letettem az alapfokút:)

nem bántam meg,legalább vizsgarutinom van:)franciát tanulok még:)

2011. aug. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 100%-ban hasznos válaszokat ad.


-előző-


NEMÁ:DDDDDD ilyen niiiiiiiiiincs

2011. aug. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!