Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Le tudná nekem ezt valaki...

Le tudná nekem ezt valaki fordítani? Kérem!

Figyelt kérdés

Plusz még ezt valaki le tudná fordítani?

Minden ember életében fontos helyet foglal el a hobbija.Mindenkinek más hobbija van.Ezt tetszés szerint választhatjuk meg.

Nekem három hobbim van.Az első és legfontosabb a zene.Sokféle zenét hallgatok, de legjobban az r'n'b és a pop műfajt szeretem.Két nagy kedvencem Michael Jackson és Alicia Keys.Mind a kettőnek csodálatos hangja van.Számomra ők a legjobbak.

Fillmániákus vagyok.Sokféle filmet megnézek, de a legjobban a drámákat szeretem.A drámai filmeket megállás nélkül nézném.

Imádok olvasni.A kedvenc írónőm Emily Brontë.Egyszerűen az Üvöltő szelek című könyvét.Ez a legjobb könyv, amit eddig olvastam.Mindenkinek ajánlom.

Ezek lennének az én hobbijaim.Sosem válnék meg tőlük.Fontos részei az életemnek.

Szlovákra és ha lehet nő nembe.Valaki segítsen!!!


2011. szept. 15. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
41%
Nagyon naív vagy.
2011. szept. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kössz!:):):):):):):)
2011. szept. 15. 20:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudok segíteni a fordításban, csak kérdeznék. Ez valamilyen feladat? Hobbinak szerintem ez kevés, hobbinak inkább a tevékenyebb dolgokat hívnám, ezek is beletartoznak, de talán fontosabb... én is szeretek filmet nézni, zenét hallgatni, olvasni, de ezek passzív hobbik. Nincsenek aktív hobbijaid? Szeretek írni, rajzolni, festeni, állataimmal foglalkozni, sétálni... ezek aktív hobbik, amikor valóban CSINÁLSZ valamit, nem csak elolvasod, megnézed, meghallgatod, más mit csinált. Persze ez is fontos, de a másik oldal is szerintem.
2011. szept. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha már itt is szerepel a kérdés, akkor legyen meg a válasz is:


V živote každého človeka hrá významnú úlohu jeho koníček. V podstate každý z nás má iného koníčka. Je v našich možnostiach si z nich vybrať. Ja mám troch koníčkov. U mňa stojí na prvom mieste hudba, ktorá je pre mňa z nich najdôležitejšia. Počúvam rôzne žánre, z nich však najradšej mám r'n'b a pop. Mojimi najväčšími miláčikmi spomedzi spevákov sú Michael Jackson a Alicia Keys. Obaja disponujú obdivuhodným hlasom.


Som filmovou fanatičkou. Pozriem si rôznorodé filmy, najviac však obľubujem filmové drámy. Tieto by som dokázala pozerať nepretržite.


Som aj náruživou čitateľkou diel Emily Brontë, mojej obľúbenej spisovateľky. Jej román Búrlivé výšiny jednoducho zbožňujem. Z jej kníh, ktoré som doteraz čítala, je najlepšia. Každému ju odporúčam.


Toto sú moje koníčky. Nikdy by som sa ich nevzdala, sú nepostrádateľnou súčasťou môjho života.


Kicsit át lett fogalmazva, mert így jobban hangzik.


Wuthering Heights = Üvöltő szelek = Búrlivé výšiny

2011. szept. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!