Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hogy kell ezt mondani németül/...

Hogy kell ezt mondani németül/hollandul?

Figyelt kérdés

- Kérlek, engedd el őket! Mit ártottak neked? A kedvemért miért nem teszed meg?

- Nem tehetem. Szükségem lehet még rájuk. De a hajuk szála sem görbül. Miért nem hiszel nekem?


- Kérlek, bocsássatok meg neki. Higgyétek el, ha el még nem is enged, nem gonosz és nem fog bántani benneteket. Én pedig majd ráveszem, hogy elengedjen.


2011. szept. 26. 19:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

-Lass sie bitte frei! Was haben sie dir geschadet? Warum tust du das nicht für mich?

- Ich kann es nicht. Ich kann sie noch gut gebrauchen. Kein Haar wird ihnen gekrümmt. Warum glaubst du mir nicht?

- Bitte, verzeih ihnen. Glaubt mir, wenn er euch auch nicht freilässt, ist er kein böser Mensch, und wird euch nicht Leid tun. Und ich werde ihn dazu bringen, euch frei zu lassen.

2011. szept. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!! Ha lenne még ilyen egy kicsit hosszabb (nem sokkal), kérdezhetek még?
2011. szept. 27. 14:48
 3/24 anonim ***** válasza:
Nincs kizárva, hogy lefordítom. Esetleg két részletben, jó?!
2011. szept. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Ok. akkor majd ide írhatom legközelebb?
2011. szept. 27. 19:48
 5/24 anonim ***** válasza:
O.K.
2011. szept. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

- Régen vártam már ezt a találkozást. Te vagy a ....-i. Sokat hallottam rólad. El kell mondanom valamit. Nagyon szeretem ezt a háborút. Ezt a hadjáratot pedig különösképpen. Szinte lenyűgöző az a hadvezetési módszer, amellyel 9 éve győzelmet győzelemre halmozol egy marék csapat élén, ezrekkel szemben. Ez volt az első vereség. És igen súlyos. Ez a háború azért is kedvem szerint való, mert az egyik fél teljes pusztulásával végződik. Itt nincs megadás és nem is kérik. Nincs kegyelem, ez totális háború. Ha mégis meg akarod adni magad, Hakl Trataklnál kell tenned.

- Ez nincs szándékomban.

- Akkor miért jöttél?

- Valójában ez egy elterelő hadművelet. Amíg mi itt beszélgetünk, csapataim már be is kerítettek. Nem engedhetem meg, ugyanis, hogy Hakl Tratakl főseregével egyesülve még több bajt okozzatok.

- Csapataid szétvertük, megsemmisítettük, alig maradhattak páran.

- Maradtak elegen.

- Valóban azt hiszed győzhetsz?

- Tehetek mást?



Na hát ez volna, remélem nem nagyon sok:S És köszönöm szépen:)

2011. szept. 30. 17:54
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

- Régen vártam már ezt a találkozást. Te vagy a ....-i. Sokat hallottam rólad. El kell mondanom valamit. Nagyon szeretem ezt a háborút. Ezt a hadjáratot pedig különösképpen. Szinte lenyűgöző az a hadvezetési módszer, amellyel 9 éve győzelmet győzelemre halmozol egy marék csapat élén, ezrekkel szemben. Ez volt az első vereség. És igen súlyos.

-Ich habe schon lange auf diese Begegnung gewartet. Du bist XY. Ich habe viel von dir gehört. Ich muss dir was erzählen. Ich mag diesen Krieg sehr. Und diesen Feldzug ganz besonders. Beinahe überwältigend war die kriegsführerische Methode, mit der du an der Spitze einer winzigen Mannschaft einen nach dem anderen Siege gegen Tausende errungen hast. Das war deine erste Niederlage. Eine schwere Niederlage.

Majd folytatom. Csak míg világos van, dolgoznom kell a kertben.

2011. okt. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez a háború azért is kedvem szerint való, mert az egyik fél teljes pusztulásával végződik. Itt nincs megadás és nem is kérik. Nincs kegyelem, ez totális háború. Ha mégis meg akarod adni magad, Hakl Trataklnál kell tenned.

- Ez nincs szándékomban.

- Akkor miért jöttél?

Dieser Krieg passt auch deshalb völlig meiner Laune, weil er mit völligem Untergang einer Partei endet. Hier gibt es keine Kapitulation, und die wird auch nicht verlangt. Es gibt keine Gnade, das ist ein totaler Krieg. Wenn du trotzdem kapitulieren wolltest, kannst du das einzig und allein bei Hakl Tratakl tun.

- Sowas habe ich nicht vor.

- Warum bist du dann gekommen?

2011. okt. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

- Valójában ez egy elterelő hadművelet. Amíg mi itt beszélgetünk, csapataim már be is kerítettek. Nem engedhetem meg, ugyanis, hogy Hakl Tratakl főseregével egyesülve még több bajt okozzatok.

- Csapataid szétvertük, megsemmisítettük, alig maradhattak páran.

- Maradtak elegen.

- Valóban azt hiszed győzhetsz?

- Tehetek mást?

Das ist eigentlich eine irreführende Manöver. Solange wir uns hier unterhalten, haben meine Truppen euch schon eingekreist. Ich kann nämlich nicht zulassen, dass ihr euch mit der Haupttruppe von Hakl Tratakl vereinigt und uns noch mehr Übel verursacht.

Deine Truppen wurden von uns niedergeschlagen und vernichtet. Kaum ein paar Menschen haben es überlebt.

Manche sind am Leben geblieben.

Du glaubst tatsächlich, dass du siegen kannst?

Was kann ich sonst noch tun?

2011. okt. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Vielen Dank, und einen schönen Tag noch!
2011. okt. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!