Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Csevegőtárs angolul?

Csevegőtárs angolul?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nem ismertek/tudtok egy-két személyt, akivel el lehetne beszélgetni angolul? 15-99 éves korig.. :) Esetleg saját ismerősötök? PM-be a neveket, esetleg facebook linkeket.. :) Előre is köszönöm!!
2011. nov. 1. 14:15
 1/6 anonim válasza:
Velem is akár, bár magyar vagyok. :) De ha regisztrálsz akár a www.couchsurfing.org-ra, ott találhatsz csevegőtársat is. Alapból ez szálláshely felajánlásról szól, de vannak különböző csoportok is, és itt akár tudsz olyan barátokat is találni akivel közös érdeklődési körötök is van. Ha tudsz, akarsz néha vendégeket fogadni személyesen is, azt is érdemes, ott annyit beszélhetsz, hogy sok is lesz. :)
2011. nov. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
akár velem is cseveghetsz :) rám férne már egy kis csevej angolul. amúgy is most készülök nyelvvizsgázni.
2011. nov. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is szívesen emailezek veled angolul. Írj privit, kérlek.
2011. nov. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is szívesen beszélgetek veled angolul, írok privit :)
2011. nov. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is nyugodtan küldhetsz egy e-mailt. Nem állítom, hogy mindig, minden esetben teljesen helyesen beszélek, de azért jól megy. Barátom külföldi, angolul beszélünk, plusz a barátaival is. Szeptember óta angol szakra járok egyetemre, szóval egészen jól megy. :D
2011. nov. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát elsődleges célom ezzel az ismerkedés és a nyelvtanulás. Örülök, hogy ennyien válaszoltatok, mindenkivel felveszem a kapcsolatot, esetleg MSN-en alapítok egy csoportot. Így mindenkinek remek lesz. Üdv, és mégegyszer Thanke you everbody!!
2011. nov. 3. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!