Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Mit jelent ez a RÖVID (! )...

Mit jelent ez a RÖVID (! ) dalszöveg?

Figyelt kérdés

Egy könyvből való,azt hiszem,de nem tudom pontosan,mert csak egy nyomtatott lapon került hozzám,mert úgy volt,hogy a haverom majd aki meglehetősen jól tud angolul majd lefordítja,de aztán elég csúnyán összevesztünk,stb.

Na de ez most lényegtelen! :)


Íme a dalszöveg:


The candle isn't burning in me,but the pain that I feel,go on in my corpse body,and in an ocean or in a desert it's all the same. I know that my heart isn't beating,but when I remember to you,it always get pain,and the pain,that I feel,is go on,just go on."


Annyi átjött belőle,hogy elég szomorú.

Előre is köszi! :)


2011. nov. 4. 12:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Látom nem érkezik rá válasz, akkor megpróbálom én a zsenge tudásommal. Bocs, de elég nyers:


A gyertya nem ég bennem, de a kín amit érzek folyton jön halott testemben, és óceánban, vagy sivatagban ugyanaz.

Tudom a szívem nem ver, de amikor rád emlékezem, mindig jön a kín és a kín, érzem, folyton folyvást.


Na ebből hámozd ki a lényeget :-)

2011. nov. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem zsenge tudas ez, hanem nagyon is jo. Gratula.
2011. nov. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Köszi, ez jól esett. Bátortalanul írtam a kérdezőnek, mert több éve már, hogy nem foglalkozom az angollal. :-)
2011. nov. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
pedig tökre jó lett :D
2011. nov. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi! :D

Szerintem is nagyon jó lett! :)

2011. nov. 4. 16:48
 6/8 A kérdező kommentje:

Beszéltem a másik haverommal,ő megint csak,hogy jól tud angolul(csak sajnos ez a kérdés kiírása előtt nem jutott eszembe),és ő így fordította:


"A gyertya bennem nem ég,de a fájdalom mit érzek,holttestemben él tovább,és óceánban vagy sivatagban,ugyanaz. Tudom szívem nem dobban,de mikor reád emlékezem,mindig fájni kezd,s a fájdalom mit érzek,él tovább s tovább."


És köszi még egyszer! :)

2011. nov. 4. 16:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor gondolom, a nagyon jo angolos haverod eszrevette az angol hibakat is, ugye?
2011. nov. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom,arról nem szólt.

Én sajna nem is konyítok az angolhoz. :(

2011. nov. 5. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!