Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Van egy pólóm (made in china)...

Van egy pólóm (made in china) van rajta egy felirat angolul. Mit jelent? (szerintem értelmetlen)

Figyelt kérdés

Girls wanna be wioth her guvs wenna be witn her. Bgcoming popurar among young beopte.gs


szerintetek ennek van valami értelme?

mert szerintem semmi(bár nemnagyon tudok angolul)


2009. máj. 8. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Így látatlanul ezt tudnám elképzelni:

Girls wanna be with their guys, wanna be with them. Becoming popular among young people.

Vmi ilyesmit jelent:

A lányok a pasijukkal akarnak lenni, velük akarnak lenni. Népszerűvé válni a fiatal emberek között.


De hátha jönnek még ötletek...

2009. máj. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólóval. Én is úgy tudnám "átírni" standard angol nyelvre, majd lefordítani magyarra. :)


Egyébként lehet, hogy hibás terméket vettél (nem elszakadva, stb. van, hanem a felirat hibás, értelmetlen...). Van olyan szó, hogy "wanna" de az nem "wenna", hogy a többi hibát ne is részletezzem...


A "made in China" eléggé árulkodó.... :)

2009. máj. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"China"-ban még az Adidas is Abidas. :D

Ezen nem lepődnék meg.

Egyébként ha valamiről köztudott, hogy nem eredeti, nem írhatják rá, és nem állíthatják be eredetinek. Tudod, arra van ott a kis karikába írt R betű, "original". Lehet, hogy ez is közrejátszik benne.

2009. máj. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

aha köszi:) azért télleg elég durva milyen hibás szöveget irnak rá

én nemtudok nagyon angolul de azért én is látom hogy ez egy nagy baromság, mért nem az irta rá, aki tud is angolul

2009. máj. 8. 18:02
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó!:)) Nekem is feltünt egyszer, amíg a bámészkodtam a barátnöm ruhavásárlása közben, hogy telis-tele volt a bolt hibásan feliratozott cuccokkal. Meséltem a barátomnak, azt mondta, hülye vagyok, mert ilyen nincs. Dehogynincs, ha egyszer láttam!:) Az én elméletem az volt, hogy kínában egy szerencsétlen elírta a nagy rohanás közepette, a megrendelö meg nem fizette ki, így a cég a kárt minimalizálandó önköltségen elsózta valakinek, aki révén mi most megvásárolhatjuk. Persze, ez csak elmélet. Havernak megígértem, hogy mostantól lefotózom ezeket a "csemegéket".:))
2009. máj. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
68%
Bocsi, Kína nagy K! Fene, hogy megegye..:))
2009. máj. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!