Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Lefordítanád ezt nekem angolra?

Lefordítanád ezt nekem angolra?

Figyelt kérdés

Előre is nagyon szépen köszönöm! Tudom elég hülye szöveg, de ha egyszer ez kell.. :)


Karácsonyi partit szeretnék egy kastélyban. Legyen korcsolya pálya és persze hó. Decemberre tervezem. Az ételek legyenek fehérek: hal és csirke. Az italok melegek: kakaó, forró csoki, forralt bor, tea. Legyen kürtös kalács is. Szeretnék 3 fehér tigrist és minimum 2 elefántot. Zenekarnak a Cascada jöjjön. Megtudnád csinálni? Mennyibe kerülne? ----- ennyi:) Ez egy "álom" buliról szól, az elefántok azér kellenek nehogy azt mondják, hogy uncsi lenne a bulim :) ELŐRE IS KÖSZÖNÖM!!!!!!


2011. nov. 13. 17:24
 1/1 anonim ***** válasza:
I'd like to hava a Christmas party at a castle. Let there be a skating-rink and of course snow. I plan it for december. The meals should be white: fish and chicken. The drinks/beverages should be hot: cacao, hot chocolate, mulled wine, tea. Let there be bugler cakes, too. I'd like 3 white tigers and at least 2 elephants. Cascada should be the orchestra. Could you do it? How much would it be?
2011. nov. 15. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!