Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Ez lett az új beszéddivat a...

Ez lett az új beszéddivat a nyáladzás után?

Figyelt kérdés
minden nulla helyére o-t minden egyes helyére i-t, minden e helyére 3-t írni+ fuldoklásra hasonlító nevetés (seherezádés nevetésnek hívják a többiek)
2011. dec. 2. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:
47%

l33t nyelv ha jól értettem.

0= (talán) o

1=l

3=e

4=a

5= (talán) s

7= (ha jól tudom) t


Ez l33t nyelv de nem hiszem hogy erről beszélsz vagy a többiek így beszélnének. Ezt a Hax0orok taláták ki :)

2011. dec. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem nem arról beszél.

Amúgy én is észrevettem itthon mikor néztem egy vígjátékot a barátnőmmel,hogy mind a ketten olyan seherezádésan kezdtünk el nevetni.Pedig én öszz-vissz 3-or néztem meg a valovilágot,szerencsére oda figyeltem rá és már egyáltalán nem nevetek úgy,de hihetetlen ,hogy rá tud szokni az ember ilyenekre AKARATLANUL. Bele se gondolok mi lenne ha nem figyeltünk volna fel rá.

2011. dec. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
szerintem abból vette valaki aztán lemásolták sorba... az ilyen lájkolós marhaságoknákl látom legtöbbször. én sem nézem a valóvilágot, de nem tudom miért, én is nevettem már így..
2011. dec. 2. 22:15
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Én ebből semmit nem értek. Néznem kéne a VV-t??
2011. dec. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is nevettem úgy 1x-2x,de mióta láttam,hogy Seherezádé is úgy nevet,azóta odafigyelek erre :D
2011. dec. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

netharcos:)

egyébként én nem a duplawézésre értettem. olvasd el a kérdést (az én ismerőseim már nem használják a mindenszóutánegy h-t kell rakni dolgot sem.)

2011. dec. 3. 12:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez nem új divat, hanem egy kb. 20-25 éves divat bizonyos számítógépes körökben, úgy látszik, mostanra ért el a szélesebb közönség soraiba. Van előnye is, de az esetek többségében csak majomkodás.
2011. dec. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem most biztos lepontozott a sok szülő vagy számítógép ellenes, vagy playstation barát :D.
2011. dec. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!