Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Helyes ez a két olasz mondat?

Helyes ez a két olasz mondat?

Figyelt kérdés

Nella foto scattata in Sud Italia, sono io in tutta la mia realtà. Però qui nevica e appena sono uscita di nuovo dall'ospedale, e sono l'ombra di me stessa.

Mi farebbe un grande piacere vedere anche te. Proviamo tornare un'altra volta insieme in Italia per un corso?


és mit jelentenek? helyes nyelvtanilag?


2011. dec. 2. 22:13
 1/2 A kérdező kommentje:
mert nem tudom, nekem az első mondatban ez a "nella foto scattata" rész olyan érdekesnek tűnik
2011. dec. 2. 22:15
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, teljesen helyes.

A fotó elkattintásának pillanatában (ez bevett kifejezés náluk) Dél-Olaszországban vagyok az én teljes valómban. Viszont itt havazik és éppen most jöttem ki újból a kórházból, így önmagam árnyéka vagyok. Nagyon nagy öröm lenne számomra téged is látni. Megpróbáljunk máskor visszamenni Olaszországba, egy tanfolyamra?

2011. dec. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!