Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Eszperanto nyelvet hol lehet...

Eszperanto nyelvet hol lehet tanulni? +Nehéz?

Figyelt kérdés
Szeretnék ismerkedni ezzel a nyelvel. Egyik iasmerosom mesélt rolla és érdekelni kezdett. Hol lehene megkezdeni az alapot (szavak, nyelvtan). Lehetoleg interneten. Elore is köszi..:D
2011. dec. 7. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:
.hu.lernu.net
2011. dec. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát internetet nem tudom sajnos (bocsi), viszont Alexandrában láttam egy könyvet, egész jónak tűnt. Arról nem is beszélve, hogy egyébként az eszperantót néhány hónap alatt elsajátíthatod középfokú nyelvvizsgára. Tehát egy elég könnyű nyelv, de az is a célja, hogy bárki meg tudja tanulni.
2011. dec. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Pali1977 válasza:

A neten is találhatsz bárhol tananyagot hozzű + nem nehéz :)

Érdemes beszerezni egy szótárt, de van akár a neten is, ahol tudsz fordítani.

A lernu.net oldalt én is ajánlom neked, vagy töltsd le a Kurso de esperanto programot innen: [link] Ha nem Windowsod van hanem mondjuk Linux, akkor is tudod használni. Egyébként meg 12 könnyű leckét tartalmaz, ami már ad egy jó alaptudást.

2013. okt. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!