Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Varga Csabán kívül még kik...

Assurbanapli kérdése:

Varga Csabán kívül még kik vannak hasomló véleményen a magyar nyelvről?

Figyelt kérdés
mármint, hogy ebból származik a mai nyelvcsaládok javarésze

2011. dec. 11. 16:02
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Mármint szakember?

Nem hiszem.

2011. dec. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
akárki
2011. dec. 11. 16:54
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha akárki, akkor szerintem többen, mint gondolnád.
2011. dec. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Régen olvastam már ekkora marhaságot, hogy őszinte legyek.
2011. dec. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Varga Csaba egy kókler.


Egyébként szó szerint minden országban vannak olyan kóklerek, akik arról szóló bestsellereket írnak, hogy a saját népük, nyelvük, országuk stb. a legősibb. Mindenhol vevők erre a proli rétegek.


A leginkább Romániában divat ez, Varga Csaba és más hasonlók a románoktól tanulták el ezt az egészet, elég vicces módon. Másrészt a németek germán felsőbbrendőségi elméletei is hatottak rájuk, azelőtt meg, 120-150 éve, volt egy olyan elmélet, hogy a britek (!!!) Izráel elveszett törzse és Nagy-Britannia Isten kiválasztott országa. Volt ilyen elmélet amerikaiakra hangolva is, az aztán a szép abszurd. De hittek benne sokan, képzett emberek is.

2011. dec. 12. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ezt mid hallottam, de valami hozzá hasonló ember, aki hasonlóan híres, olyan nincs?
2011. dec. 13. 18:26
 7/9 anonim ***** válasza:

18:26


Varga Csaba nem híres.

2011. dec. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem mondtam h híres, csak hogy hozzá hasonlóan híre, én se vagyok hjres, de te hozzám hasonlóan az vagy
2011. dec. 14. 15:39
 9/9 anonim ***** válasza:
Menj be egy jobbikos könyvesboltba, régen volt ilyen, hogy "Szkítia", lehet, hogy megvan most is. Ott találhatsz majd 20 szerzőtől 60 könyvet, ami bebizonyítja, hogy a magyar nép és nyelv a legősibb.
2011. dec. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!