Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Le tudná fordíteni valaki...

Le tudná fordíteni valaki nekem ezt magyarról angolra?

Figyelt kérdés

Általáben nem ébredek fel könynen reggel. 3 óra ébreszt a szobám minden sarkában van egy, de sokszor lenyomom és visszaalszom. Mindig kékésben vagyok emiatt. Sosem tudom eléggé kialudni magam.

A felkelést követően a lámpát kapcsolom fel először, akármiylen világos is van.

Ha bármikor felmerül bennem egy szó, amit nem értek, interneten szoktam aannk utánanézni, de ha nem találok megfelelő jelentést, leveszem a szótárt a polcról és megnézem

HA utazást tervezek neten szoktam utanánézni a dolgoknak.

Legutóbb egy nadrágot vittem vissza 2 hónapja, mert elszakadt, nem láttam értelmét kicseréltetni, mert ha ez elszakadt a többi is el fog.



usually I don't wake up easily in the morning. 3 get up me, every corner , but I'm often turn it off, and I'm sleep back. Therefore I'm always late. I'm never can sleep enought. After I'm get up, turn on the lamp.


If whenever I'm Can't understand a words, I look for a dictionary, on the internet, but I'm don't find a report, I take off on the shelf a dictionary.


If i plan a travel, i look for on the internet.

The last time when i back to a shop was two month ago, when the trousers was torn,


eddig jutottam, nagyon rossz az angol tudásom, ebben a tanár is nagy szerepet vállal, és holnapra kéne a házi.

Légyszi segítsetek :S


2011. dec. 11. 19:23
 1/6 A kérdező kommentje:

elnézést a helyesírási hibákért

*annak



Ez nem egy összefüggő szöveg tudom, de kérdésekre kell válaszolnom

2011. dec. 11. 19:26
 2/6 anonim ***** válasza:
Az I után azt az m-et mielőbb felejtsd el. Az én angolom sem valami jó, de ez ordító hiba.
2011. dec. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget(: ment a pont
2011. dec. 11. 21:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Az első bekezdés második mondatára megkísérlek adni egy megoldást, mert szélsőségesen unatkozom: Three o'clocks wakes me up, there is one in every corner in my room, but I often press down and sleep back. Therefor I'm always late. I can never sleep enough.
2011. dec. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

usually I don't wake up easily in the mornings.

three clocks try to wake me up, one in each corner of my room, but I often turn them off and fall back asleep.

That makes me late at all times. I never get enough sleep.

After I woke up, the first thing I do is turn on the light, doesn't matter how bright it is in the room. Whenever I realize there's a word I don't understand, I usually look up on the internet, but if I don't find its correct meaning, I take my dictionary off the shelf and search for it. If I plan a journey, I also use the internet for its purpose. Last time, about 2 months back I had my trousers returned, cause it was torn. I didn't think about having it replaced, I thought that if the last one got torn the new one sure will too.

2011. dec. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm szépen a válaszokat ment mindenkinek a pont :) !!
2011. dec. 13. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!