Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hogy mondjuk spanyolul hogy...

Hogy mondjuk spanyolul hogy "Örülök/jó, hogy itt vagy" vagy "Örülök, hogy újra látlak/Jó újra látni téged"?

Figyelt kérdés
2011. dec. 31. 15:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Én így mondanám például:


¡Qué alegría verte!

2011. dec. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Nagyon imserős a neved, majd beugrik, hogy honnan! Szerintem te már segítettél nekem, lehet hogy akkor is spanyolban! :)
2011. dec. 31. 22:35
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen? Milyen kérdést írtál ki?

Amúgy a nevem spanyolosok számára értelmezhető... :)

2011. dec. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ó beugrott! :) Nem spanyolos kérdés. Az volt ma a kérdésem, hogy hogyan kell felvenni külföldi férfi vezetéknevét itt Magyarországon. Ugye emlékszel? :D El is poénkodtunk rajta kicsit:)

Amúgy nem nagyon tudok spanyolul, csak nagyon kicsit, mint ebből a kérdésemből is látszik, de a feliz...talán boldogság?

2011. dec. 31. 22:41
 5/8 anonim ***** válasza:

Persze, hogy emlékszem! :) Spanyol a jövendőbelid?

Amúgy igen, boldog...

:)

2011. dec. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem, csak tetszik nagyon a spanyol nyelv, elég kevés időm van rá sajnos, de azért tanulgatok :)

Fülöp-szigeteki, és a vezetékneve Racraquien :) Na mit szólsz? :)

2011. dec. 31. 22:47
 7/8 anonim ***** válasza:

Ó, filipino...! Helyes név, hogyan kell ejteni?

Egy szót tanítottak meg nekem filipinoul anno: OPU (ha jól őriztem meg). Tököt jelent. (Halloween volt Amerikában)...

2011. dec. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Örülök ,hogy itt vagy : Me alegro , porque estás aquí.
2012. jún. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!