Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Spanyolul beszélők, tudnátok...

Spanyolul beszélők, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Röviden: nemrég elhatároztam, hogy megtanulok spanyolul, mivel a gimibe nem tanulható nyelv..:S A lényeg az, hogy olyan személyt keresek, aki segítene nekem a tanulásban, akitől kérdezhetek, van szabadideje, vagyis ilyenek, ja és persze kedve. Az elszántságom megvan, de szinte biztos vagyok benne, hogy segítség nélkül elakadnék már itt az elején..ja, és persze neten tanulok, a különböző oldalakról, mivel az anyagi helyzetünk a magántanárt nem engedni meg. Szóval ha akad itt ilyen ember, akkor szeretném vele felvenni a kapcsolatot!:) 15L
2012. jan. 8. 17:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát én is tanulok :) De hogy mennyit tudnék segíteni azt nem tudom...
2012. jan. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát biztos többet tudsz mint én, ugyanis én úgy 3 napja kezdtem el, és tudok 5-6 színt x) szóval...
2012. jan. 8. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!