Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Ez a szöveg, hogy van angolul?...

Ez a szöveg, hogy van angolul? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

( kérlek segítsetek,mert most ez nagyon fontos lenne,a válaszokat előre is köszönöm)



-kedves Emma !

már lassan fél éve,hogy elmentél és itt hagytál minket . A halálod után jobban megismertelek téged , olyannyira ,hogy nem telik el nap , hogy ne gondolnék rád . Nagyon sokszor sírtam végetted és minden szomorúságon ami veled történt . Felnézek rád és te vagy a példaképem .Követtél el hibákat , de nincs baj most már nem félj én soha nem fogok haragudni rád csupán fáj ,hogy nem vagy velünk . Szeretem a zenédet te vagy a kedvenc énekesnőm. Sokan csak a problémáidat nézték és csúfoltak ... de én nem ... én tudom ,hogy te egy kedves ,okos lány voltál akiben egy örök tehetség élt ... Emma miért tetted ezt ? miért hagtál itt minket ?De ne félj én örökre téged foglak a legjobban szeretni és te leszel a legfontosabb nekem és örökre a szívemben élni fogsz . soha nem foglak cserben hagyni . nem baj Emma , ne félj tudom most már egy jobb helyen vagy ..fent a mennyországban ... és békére leltél ...

szívesen megismertelek volna közelebről és lettem volna a barátnőd .. de tudom ,tisztában vagyok vele ,hogy ez nagyon lehetségtelen volt ....

csodák még vannak és mindig higyünk a csodákban mert még valóra is válhatnak .. én hiszek bennük ...

szeretlek Emma .... örökre .. 


egy 15 éves lány Magyarországról aki annyira megszerette Emmát-t ,hogy szinte képes lenne a barátjaként is tekinteni rá ...


bocsánat a helyesírási hibákért ,de nem nagyon jó az angol tudásom :) -



szóval ez lenne a szöveg.Nagyon hálás lennék aki lefordítaná nekem angolra.Google fordítóban meg az a rossz,hogy eléggé "rosszul" fordítsa le a szöveget.Kérlek segítsetek.Előre is köszönöm.


2012. jan. 16. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Két dolgot nem értek:


1.) halottnak nem szokás levelet írni,semmilyen nyelven...

2.) Minek kell ezt lefordítani?

2012. jan. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

- jajj nem halottnak írom ... vagyis mindegy hagyjuk ... nem olyan fontos most ,hogy minek írom ...

- ezt most őő inkább magánügy csak ,mert kell valamihez ...


de ha esetleg valaki le tudná fordítani nagyon örülnék neki :)

2012. jan. 16. 20:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Dear Emma!


You are gone for mearly half a year and passed from among us. I Could know you much better after your death. I keep on thinking about you day after day. A cried so much for you and for every sadness that happened about you. You are my beau ideal. You made a mistakes but it doesn't matter I am never going to be angry with you. But it hurts me that you are not in our side.


I love your music. You are my favourite singstress. There were many people who gibe at you and watched only your blames... but I didn't not... I know that you were a clever and talented girl... Emma why did you that? don't afraid I will love you forever. You will be the most important person for me. You will live in my heart forever. I won't disappoint you, it dosn't matter, Emma don't afraid I know You are in a better place... in the Heaven and set your heart at rest... I would fain have known you closer and I would have been your friend, but I know it was impossible...


There are miracles and do belive in it because it may come true.. I belive in it. I love you Emma... Forever..


A fifteen years old girl from Hungary who loved so much Emma that she would be able to reckon Emma as friend.

2012. jan. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Emma why did you do that?* Javítva. (fent lemaradt a do)
2012. jan. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. jan. 20. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!