Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Valaki lenne olyan kedves, és...

Valaki lenne olyan kedves, és lefordítaná nekem ezt a szöveget? ( angol-magyar)

Figyelt kérdés

Ruhát szeretnék visszaküldeni egy Londoni internetes webáruháznak.El kellene postáznom,meg gondolom valamit elfaxolni,de jó lenne, ha valaki le tudná nekem fordítani a szöveget,hogy tudjam,mit is kell pontosan tenni.

Nagyon megköszönném!



Please use the sticky address label from the front of your returns note when you send the item back to us. If you haven't got this anymore, you can print a new one off by clicking here. When you have sent it, complete the attached form and fax (or scan and email) it along with the postage receipt to +44 1442 840 278. We will then refund your postage costs. Fill in the section on the back of your delivery note to say the item is incorrect, and then put the note in your parcel when you send it back. Please return the parcel back to us within 28 days.


2012. jan. 18. 02:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Kérem, használja a tapadó cimkét/cím vignyettát a visszaigénylő nyomtatvány elejéről, amikor vissza küldi a tételt nekünk. Ha már nincs meg, kinyomtathatja azáltal, hogy ide kattint. Egészítse ki a csatolt nyomtatványt, fax()postaköltség nyugtájával. Visszafogjuk téríteni a posta költséget. Töltse ki a szállítási nyomtatvány/szállítójegy hátulján lévő részt hogy elmondja, melyik áru hibás és tegye a nyomtatványt a csomagba, amikor visszaküldi. Kérem küldje vissza a csomagot 28 napon belül.


Nagyjából ennyi.

2012. jan. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!