Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Au-Pair bemutatkozó levél....

Au-Pair bemutatkozó levél. Vélemény?

Figyelt kérdés

Dear Family,

I am a 19 year old stundent. I live in Hungary, in a small towm called K. Currently, I am learning in a grammar school. I have an older sister, but she doesn’t live with us.I dont know yet, what I would like to learn in the future. I really love deal with children and my other passion is the English language so that's why I really want to be an AuPair.

I dealt with orphaned children for one year, so we have some experience.

I think I am a cheerfull, helpful and trustworthy girl

I am learning English for 3 years, and and I currently attend an 128-hour course in English.

The reason why I want to be an au-pair as follows: gain experience, get to know another culture, language learning.

In my free time I like to go shopping and make sightseeing, to make friends and I like to do creative crafts and things.

Mit gondoltok? Vélemények? Vagy teljesen rosszul kezdtem neki?


2012. febr. 20. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Szeretem aranyos, közvetlen, de mégsem túl személyes.


Nyelvtani hibákat meg még nézd át ;)

2012. febr. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

I am 19 years old student. I live in Hungary in a small town. It is called K.


tovább is van mondjam még, vagy már te is látod a hibáid? :)


Meg azért most döntsük el, van-e összevonás vagy nincs, vagy mindig legyen, vagy egyáltalán! Mert elkezded I am-el, aztán meg "dont" akkor az is legyen már do not...szerintem. De ne nézz kekeckedőnek, csak amit elküldesz, azt gáz lenne hibásan! :)

2012. febr. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mondjad még kedves 2. válaszoló:) Tényleg azért raktam fel ide, mert a nyelvtanom nem jó és nem szeretném hibásan kirakni. Amúgy ezenkívül mit írjak bele? kell még vmi?(jha és a rövidítéseket kihagyom, csak a piszkozatba került bele :))
2012. febr. 20. 13:37
 4/6 anonim ***** válasza:

Van benne pár nyelvtani hiba.

*in a small town

*I really love dealing with children

*so I have some experience

*I am chearful

*I am currently attending

*to gain experience, to get know an other culture and to learn English

*and sightseeing, make friends


Forrás: anglisztika szakos vagyok.

(Amúgy jó a levél, ezek csak apró hibák, de fontos lehetnek, szóval kicsit javítgass bele szerintem. Sok szerencsét! =) )

2012. febr. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
elnézést, elírtam valamit: *I am cheerful
2012. febr. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szerintem pont, hogy nincs gáz ezekkel a hibákkal. Hadd lássa a család, hogy nem beszélsz tökéletesen angolul, nehogy azt gondolják, hogy akkor másnak biztos nagyobb szüksége van a lehetőségre és helyetted őt választják.


Arról nem is beszélve, hogy élőben mindenki még rosszabbúl beszél, mint írásban (mivel írásban van idő hibákat javítgatni) és így még csalódást is okozhatsz nekik, ami Aupairként nem egy jó dolog.

2012. febr. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!