Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Ez a szöveg hogy van magyarul?...

Ez a szöveg hogy van magyarul? (angol szöveg)

Figyelt kérdés
*(numbles) She got thrown out of our local cos she did a racist slur" and i was like well that's me ,obviously.but i'am so not racist,i'm like a black boy in a white girls body,i really am!what was that thing i didi the other daY?the AOL music thing at koko in my manor ,my manor ,Camden yeah?and Peaches Geldof was there ,she was presenting.and when i came off stage my manager goes to me "Amy,Peaches has left ,there's no one to introduce the Sugababes" and i went " oh ,i'll do it!Can i do it?" And he went "no,no it's not right for you to do it" and I went "please?!" and then the next day "amy bullies peaches" or something like that " amy's got no class" or something stupid like that.
2012. márc. 1. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Jáj. Ezt honnan szedted? Ha ezt egy angol meglátná, sírva fakadna. Némelyik mondat "makes no sence". :D De kb ilyesmit jelent:

Kidobták (a lányt) a helyi üzletünkből, mert rasszista megnyilvánulása volt. Erre azt mondtam, nos ez vagyok én, komolyan. De nem is vagyok rasszista, szeretem a fekete fiúkat a fehér lányok testében (érthető a célzás gondolom..), tényleg! Mi volt az a dolog, amit a másik nap csináltam? Az AOL-zene téma a birtokomon, Camden ugye? És Peaches Gendolf ott volt, prezentált. És amikor kimentem a színpadra, a menedzserem odajött, hogy "Amy, Peaches elment, és senki sem tudja felkonferálni a Sugababes-t" erre mondtam hogy "ó majd én megteszem! Lehet?" és mondta hogy "Nem, az nem lenne jó, ha megcsinálnád" és mondtam hogy "légyszi" És másnap "Amy kötözködik Peaches-el" "Amy-nek nincs órája" vagy valami ilyesmi hülyeség


Jesszus. Mondd hogy ezt egy nagyon buta szőke írta, aki gettóskodni akar. :d

2012. márc. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kedves elõzõ, azért te is tanulhatnál még az angolról ezt-azt, mert olyan nagy blõségeket is írtál! :)

Ez valami Amy Winehouse-ögy, nem?

Ki lett hajítva a helyi pubból/klubból/akárhonnan, mert rasszista módon nyílvánult meg... és akkor én mondom, ez én vagyok, egyértelmûen.(tehát rólam beszélnek). De én annyira nem vagyok rassizsta, én olyan vagyok, mint egy feka srác egy fehér csaj bõrében, tényleg olyan vagyok!

Mi volt az a múltkori dolog, amit csináltam? Az az AOL zenei cucc a KOKO-ban, az én környékemen, Camdenben, mi?(az egy hely London Camden kerületében) Peaches Geldof ott volt, és õ konferált. Amikor lejöttem a színpadról, a menedzserem mondta, hogy "Amy, Peaches lelépett, nincs fent senki, aki felkonferálná a Sugababest" én meg "ó, majd én megteszem, megtegyem?" de õ mondta, hogy nem, az nem a legjobb dolog lenne számodra én meg na, Kérlek! Aztán másnap meg: "Amy támadja/piszkálja Peachest" vagy valami ilyesmi, hogy "Amyben semmi stílusos/tartás nics" meg ilyen hülyeségek.

2012. márc. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, szóval ez Amy Winehouse. Bocsánat, én amerikai témában gondolkodtam, azt hittem valami gettó szöveg.
2012. márc. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

oké,köszi szépen.

itt van az egész,csak én egy kis részletet kérdeztem belőle s azért nem az egészet, mert az nagyon sok és 100% hogy még mindig nem fordították volna le.


http://www.youtube.com/watch?v=t6kWDfPzqO4


mégegyszer köszönöm :)

2012. márc. 3. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!