Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hogyan lehet angolul megkérni...

Hogyan lehet angolul megkérni egy sztárt hogy készítsek vele egy közös képet?

Figyelt kérdés

Az RTL Klub megígérte nekem, hogy mikor Selena Gomez újból Magyarországon jár mindenképpen velük mehetek interjúzni.

Na mindegy nem ez a fontos, hanem hogyan kérjem majd meg hogy készítsek vele egy közös képet? Persze lehet már soha nem jön vagy max 5-10 év múlva :D de én már most nagyon izgulok. "Can I take a picture of us?" vagy valami ilyesmi?

20/L


2012. márc. 8. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Would you take a picture with me?

Could I take a picture with you?

2012. márc. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
21%
20 évesen még egy ilyen egyszerű mondtatot sem bírsz összerakni angolul? Gratulálok.
2012. márc. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%

Kedves kérdező! Tökéletes, amit írtál!



Utolsó és Te tudod a választ? Akkor miért nem írod le? Nem tudom, hány éves vagy, de ennyi idősen sincs még annyi érzelmi intelligenciád, hogy a kérdésre válaszolj? Erre a kérdésre elég lett volna három szó!

2012. márc. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm :)

második: tudtommal ez egy olyan oldal ahol kérdéseket lehet föltenni. nyilván azért kérdeztem meg mert nem tudom a választ -.-' minek írtál egyáltalán? piros kéz... többieknek zöld :)

2012. márc. 9. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!