Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Angol fordítás?

Angol fordítás?

Figyelt kérdés

Le tudná nekem valaki fordítani a következő szöveget angolra?

1883-ban Indonéziában a Krakatau vulkán kitörése után a helyi lakosok a por miatt a naplementét zöld színűnek, a holdat pedig kék színűnek látták. A hold a kitörés után még két évig megőrizte kék színét.


2012. ápr. 3. 19:18
 1/4 anonim válasza:
In 1883, the Krakatoa volcano in Indonesia, the local residents due to dust in the green color of the sunset, they saw the moon turn blue in color. The moon for two years after the eruption preserved the color blue.
2012. ápr. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha minden igaz . De ezt én is köszönöm mert egy űjjabb érdekes dolgot tanultam máma . :D :D . Sziveseen . És Szia . :D :D . Nah Szia . :D :D .
2012. ápr. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

őő... kimaradt az előző válaszból, hogy KITÖRÉS ... akkor leírnám az egészet, mert már nem emlékszem, hogyan írt az előző válaszoló.


In 1883 in Indonesia after the eruption of volcanoe called Krakatau, the local inhabitants saw the sunset in green and the moon seemed to be blue. The moon had been preserving its blue colour for 2 more years after the eruption.

2012. ápr. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ja igen így a helyes ahogy mondod . :D :D . bocsi én egy kicsit hibásan írtam le . XDXD . Nah Sziasztok . :D :D .
2012. ápr. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!