Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Ha tetszés szerint kellene...

Ha tetszés szerint kellene kiválasztanod 1 nyelvet tanulni, akkor melyik lenne az?

Figyelt kérdés
Mindentől eltekintve, tehát, hogy világ nyelv e vagy sem, könnyű vagy nehéz e (ez mondjuk elég relatív), illetve van e egyáltalán olyan tanulási lehetőség :D tehát ne aszerint válasszatok, hogy hasznos e, ezektől mind mind tekintsünk el.
2012. ápr. 4. 11:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Angol! Én pár nyelven tanultam, de a legszebbnek mégis ezt érzem. Mondjuk 12 évig tanultam, tehát már nem tanulom. Viszont ha újrakezdhetném, akkor is ezt preferálnám.
2012. ápr. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ha csak egyet kellene mondanom, akkor az biztos az izlandi lenne.

De még nagyon tetszenek ezek a nyelvek:norvég, svéd, finn, orosz, lengyel, német.


Amúgy pedig 5 éve tanulok angolt, és azt is nagyon szeretem, bár az angol kultúrát nagyon utálom, s nem is nagyon áll szándékomban, hogy kijussak oda.

2012. dec. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!