Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Egy angol gyereknek nehezebb...

Egy angol gyereknek nehezebb egy angol iskola, mint egy magyar gyereknek egy magyar?

Figyelt kérdés

Mondjuk, egy közepes képességekkel megáldott gyerek, egy átlagosnak mondható iskolában.

Állítólag az angol iskolák a szigorukról híresek...

Persze én nem tudom elképzelni, a magyar iskoláknál nehezebbet... ?

Igaz az, hogy több az elvárás, szigor, fegyelem, mint itt Mo.-n?



2012. ápr. 18. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
a szigor több
2012. ápr. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szigor? az angol sulikban? annyi, hogy egyenruhában kell járni. lecke nem nagyon van, ha mégis, akkor kemény három oldal egy hétre, megtanulni semmit nem kell. én helyettesítő tanár voltam angol sulikban, a feladat 15 éveseknél az volt, hogy másoljanak ki valamit a könyvből, vagy spanyolóra esetén, a feladat megoldásához instrukciók voltak a táblán, irodalomórán meg illusztrálni kellett a művet. nem ám elemezni, meg, hogy mit mond. rajzolni kellett, 15 éveseknek.
2012. ápr. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%

első vagyok én jobb sulikról beszélek nem az államiról.

Gyerekeim jártak kint, bizony sokkal szigorúbbak voltak mint itthon

2012. ápr. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne téveszd össze a kosztümös filmekben látott elitképzőket a mai átlagos iskolákkal. Az angol iskolák elég lazák, és a leadott anyag sokkal kevesebb, mint egy magyar iskolában. Természetesen van néhány híres, kiemelt elit iskola, ami nehéz. De Magyarországon is vannak elit középiskolák (igaz, nem érik el pl. egy Eton színvonalát).
2012. ápr. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
k
2012. máj. 2. 21:13
 6/6 Mentifantezsvér válasza:
lol 2 és fél éve lakok angliába..itjárok suliba....amit tanulnak egy adag semmi a magyarhoz képest...és avval sebírkóznak meg....a gond hogy kisiskolába arra tanítják őket hogy a suliba jólérezd magad....az egyetlen szigor az az egyenruha és a viselkedés.
2012. máj. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!