Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Mit jelent ez a rövid angol...

Mit jelent ez a rövid angol szöveg? (Lent van! )

Figyelt kérdés

[link]


A válaszra lennék kíváncsi!


Az értelmes válaszokat előre is köszi! :DD



2012. ápr. 23. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:

melyik resze erdekel? a kerdes, vagy a valasz? a fiuka egy videojatekot akar letolteni a aszamitogepere, olyan varianst, amit online akar jatszani.(ez a kerdes)

ha kell tobb info, pl a valaszok, irj.

2012. ápr. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi,e külön kiemeltem,hogy a válaszra lennék kíváncsi! :)
2012. ápr. 23. 19:08
 3/4 anonim ***** válasza:
91%

ààà bocs figyelmetlen voltam :)

"valoszinuleg egy emulatorra gondolsz mint MAME. A roomset-et letoltheted ugy, hogy kikeresed barmilyen kereson, de en a romworld.com-ot javasolnam.

Neked CarnEvil (v.1.0.1)-re van szukseged, aztan megszerezheted CarnEvil (v.1.0.3)-at. Tedd oket ZIP formatumba, es tedd a rooms mappaba.

Neked a CarnEvil.chd-re van szukseged, korilbelul 1550 MB nagysagu. Szukseged lesz egy mappara, amit carnevil-nek nevezel majd. Ebbe belerakod carnevil.chd-t es ezt a mappat beteszed a rooms mappaba a MAME mappaba.

(az emulator egy hardware vagy software -wikipedia-ban megtalalhatod, itt a link, angolul van de oldalt beallithatod magyarra [link]

remelem, hogy segithettem :)

2012. ápr. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!! :)))
2012. ápr. 24. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!