Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Valaki aki perfekt angolul?...

Valaki aki perfekt angolul? Kb 20 perces angol videó lefordításáról lenne szó!

Figyelt kérdés
2012. máj. 13. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Én segítek, bár ez nem kérdés, inkább szívességkérés... vagy pénzt is gondoltál érte adni?
2012. máj. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyesmit ingyen nem csinálnak. Mindenesetre sok szerencsét.
2012. máj. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

az se mindegy ám,hogy feliratozásra vagy szinkronizálásra gondoltál... egy szakfordító-tolmács...

amúgy az előttem író jól mondta, egy komoly szakember ilyesmit ingyen nem csinál... én havernak is múltkor 2 láda sörért csináltam meg 10 percet... ehhez képest te egy idegentől kéred ugyanezt...ingyen... ezen gondolkodj el...

2012. máj. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

-Köszönöm az első válaszolónak a kommentet, privátban megbeszéljük a részleteket!

-Többi értelmes választ adó személyek: elhiszem hogy okos, kulturált, tájékozott emberek vagytok e téren, de én egy kérdést tettem fel, amiben röviden leírtam a kérdés okát, ami egy kérés. Amint kaptam egy személytől segítséget felveszem vele a kapcsolatot és egymás között minden megbeszélünk, ahogy ezt tenni is fogom! Másrészt nem tudom, hol állt az benne, hogy ingyen kérném? Én se vagyok annyira sötét, hogy egy ilyen nehéznek mondható feladatot ingyen elvállaljon valaki csak úgy... kicsit gondolkodjatok el rajta!

2012. máj. 13. 20:28
 5/6 Vree ***** válasza:

Ha komolyan gondolod akkor nyugodtan beleírhatod a kérdésbe hogy írjatok és feltételeket megbeszéljük. Többiek csak azért szóltak neked mert van itt hetente 2-3 hasonló kérdés akik nincsenek mindig képben hogy mi mennyi munka. Szerintem egyébként annak ellenére hogy 20 perc az már nem egy cigiszünetes munka még így is van itt elég jófej angolos aki esetleg csak poénból vagy jelképes viszonzásért is megcsinálja neked.


Én asszem 5 perces videó volt a legtöbb amit megcsináltam valakinek névtelenül teljes fordítással.


Abban is teljesen igazuk van hogy bele kell írni a kérdésbe hogy mennyi benne a szöveg és mi a téma. Én is vállalok sima angol fordítást, de pl. egy műszaki szöveget már lehet hogy nem, mert az lehet hogy olyan szaknyelv amit mások nálam jobban tudnak.

2012. máj. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Természetesen van igazság abban amit mondasz, de úgy gondoltam hogy a további részleteket privátban megbeszélem azokkal akik jelentkeznének rá.
2012. máj. 15. 00:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!