Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Van itt valaki aki online...

Amapola kérdése:

Van itt valaki aki online tanulótársam lenne?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem el németül tanulni,tehát még nagyon az alapoknál járok.Nyelviskolába még nem iratkoztam be,egyenlőre itthon tanulok, amivel az a baj,hogy így ugyebár nem fejlődik a kommunikációs képességem.Olyan fiú vagy lány személyében keresek tanulótársat,aki hasonló szinten van német nyelvből,vagy kicsit előrébb.
2012. máj. 14. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
en lennek a tanulotarsad mivel 8 evig tanultam es viszonylag jo voltam benne, de mivel evek ota nem hasznalom , frissitesnek nem lenne rossz otlet. Bar szemely szerint egy holland vagy angol tanulotarsnak is orulnek.;)
2012. máj. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Írtam privit Kedves Válaszoló!Holland nyelvben nem vagyok jártas,de az angolban igen.:)
2012. máj. 14. 16:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Csatlakoznék hozzátok ha lehet...


Német az erősebb nyelvem, erős középfokon állok, felsőre készülök majd, de nem intenzíven, most inkább frissíteném passzív tudásom.

Angolból is van egy szakmai középfokú nyelvvizsgám, ezt tanultam később, így most inkább ez van a fejemben, de úgy érzem már nem zavarja egyik nyelv a másikat, letisztult, így tudom őket párhuzamosan is tanulni.


Időm is van, kedvem is.. :)

Várom az üziket! :)

Köszi

2012. máj. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Második válaszoló elküldenéd az e-mail címedet?Köszi
2012. máj. 29. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!