Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Ez mit jelent? :Nun haben wir...

Ez mit jelent? :Nun haben wir ein Problem, nachdem sie den Arbeitsvertrag den ihnen Herr GUTTE geschickt hat nicht unterschrieben zurückgeschickt haben hat sich Herr Hörl anderwärtig umgesehen und die Stelle neu besetzt.

Figyelt kérdés
Próbáltam forditóval de nem ment!Nem tanultam németet ezért reménytelen(szerintem nem is nekem szánták) Köszönöm!
2012. jún. 14. 20:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Azt nem csodálom, hogy fordítóval nem ment, jó kis összetett mondat. Na, nekiveselkedek:


Van most egy problémánk (ide szerintem szerencsésebb a kettőspont): miután ön a munkaszerződést, amit önnek Gutte úr küldött, nem küldte vissza aláírva, Hörl úr -ez nem tiszta, talán: visszafordult? - és ismét elfoglalta az állást.

2012. jún. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!