Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » ANGOLOSOK! Ez mit jelent:"One...

ANGOLOSOK! Ez mit jelent:"One sky, one destiny"?

Figyelt kérdés
2012. júl. 4. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
60%

Egy ég, egy végzet.


Négy szó mindössze. A szótár meg a barátod.

2012. júl. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Egy ég, egy végzet.
2012. júl. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs kizárva, hogy az esetleges mögöttes jelentésre kíváncsi a kérdező.
2012. júl. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szó szerinti fordítás:

Egyetlen ég, egyetlen végzet.


Szerintem a mögöttes jelentése az, hogy égből csak egyetlen egy van, ezért mindenki fölött ugyanaz az ég van, végzetből is csak egyetlen egy van, ezért mindenki fölött ugyanaz a végzet lebeg. Összetartozást fejez ki.

2012. júl. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha mögöttes tartalomra kíváncsi, akkor nem írja ki nagy kan betűkkel, hogy 'ANGOLOSOK!', hanem egyszerűen liírja a lefordított verziót, és rákérdez, hogy mi lehet a mögöttes tartalom. Szerintem.
2012. júl. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát igazából furcsáltam azt, hogy egy ég egy végzet ezért gondoltam valami más jelentése is lehet és azért kérdeztem. Meg németes vagyok és nembízok a netes fordítókban csakezért és köszönöm:)
2012. júl. 4. 19:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Az "egy ég, egy végzet" lehet, hogy olyan mögöttes tartalomra céloz, hogy egy ég alatt élünk, mi eberek(és állatok/növények) így egy a végzetünk is.
2012. júl. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!