Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Angolosok lefordítanátok...

Angolosok lefordítanátok nekem lécci? Kicsit bonyolult nekem ez már.

Figyelt kérdés

1) Te az én sötét lelkemben megbújó, könnyemből felhőt formáló szerelmem voltál.

2)Nehéz elhinni, hogy az az ember, akit a legőszintébbnek és legkedvesebbnek hitted--ő a leghazugabb és leggonoszabb, akit valaha ismertél. Ennyi időnyi szerelem után megérdemlem azt a tiszteletet, hogy megmondják-miért hagyták el. a megérzéseim jók voltak, egy kétszínű embert szerettem.

3) A fényben sütkérező ember ritkán veszi észre saját sötétségét.



2012. okt. 16. 19:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

1., You were the love hiding/hidden (?) in my dark soul, converting my tears into cloud.

2., It is hard to believe, that the person you had thought to be the most honest and kind - he/she was the buggest liar and the most vicious person you have ever known. After such a long time of love i would deserve the respect to be said why i was left. My anticipations were right, i loved an insincere person.

3., The man basking in the dark rarely notices his own darkness.


Honnan vannak ezek a szövegek?

2012. okt. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ja,a 2.-ban az nem buggest, hanem biggest, bocsi.
2012. okt. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

1. You were the love hiding in my dark soul, forming a cloud from my tear drops.

2. It is hard to believe that the person you believed in ans seemed to be the most honest and kindest ever is the biggest liar and the most vicious person you have ever met. After such a long love I would deserve enough respect to tell me why I was abandoned. My anticipations proved to be right. I loved an insincere person.

3. The man basking in the light rarely can notice his own darkness.

2012. okt. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
első válaszoló: 1. az Ezel c. török sorozatból. a 2. saját. a 3. egy idézetekkel teli oldalon találtam :).
2012. okt. 16. 20:20
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi a fordításokat :).
2012. okt. 16. 20:20
 6/14 anonim ***** válasza:
Ja, értem, érdekes. (Első vagyok.) Segítettünk?
2012. okt. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok: az utolsóban elírtam: light kell dark helyett, ahogy a 2. is írta, csak én MÁR MAGYARUL félreértettem.
2012. okt. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Első semmi baj:) segítettetek persze. és köszönöm, de lenne még egy kis fordítás, lehet nem írnám ki külön kérdésnek, ha segítenétek lefordítani helyesen :)

1. Megnyugodtam. De kíváncsi vagyok. Egy hónapja még szerettél, és találkozni akartál.Szerencsém, h nem vettem meg a jegyeket azonnal! Tisztelhetnél annyira, hogy megírod nekem azt, miért fordultál el tőlem, ha annyira szerettél, hogy voltál képes egy hónapja elhagyni azonnal. Nem értem, féltékeny voltam,mert úgy éreztem vmi titok van még itt.Utoljára mond meg nekem az okot, miért tetted ezt velem?

2012. okt. 18. 19:03
 9/14 A kérdező kommentje:
Már ezt sem kell:D. leadtam, de köszi az előzőhöz a segítséget :)
2012. okt. 24. 12:35
 10/14 anonim ***** válasza:
Leadtad? Ez valami munkához kell?
2012. okt. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!