Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Angolosok lefordítanátok...

Angolosok lefordítanátok nekem lécci? Kicsit bonyolult nekem ez már.

Figyelt kérdés

1) Te az én sötét lelkemben megbújó, könnyemből felhőt formáló szerelmem voltál.

2)Nehéz elhinni, hogy az az ember, akit a legőszintébbnek és legkedvesebbnek hitted--ő a leghazugabb és leggonoszabb, akit valaha ismertél. Ennyi időnyi szerelem után megérdemlem azt a tiszteletet, hogy megmondják-miért hagyták el. a megérzéseim jók voltak, egy kétszínű embert szerettem.

3) A fényben sütkérező ember ritkán veszi észre saját sötétségét.



2012. okt. 16. 19:05
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
hát vmi olyasmi. bizonyos helyzeteket kitalálni, párbeszédet felépíteni,történeteket írni-fejlődjön az angolunk. ilyesmikhez. gondoltam kicsit puskázok tőletek :P
2012. okt. 24. 18:10
 12/14 anonim ***** válasza:
Ja értem. Hát remélem, jó lesz. :D Megkérdezhetem, hogy végül melyikünk megoldását írtad le? én az első vagyok. nem féltékenykedésből, vagy ilyesmi, csak akkor az én tudásom is bővülne.
2012. okt. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
:) Őszintén mondva, mindkét válaszból, egyiket innen, másikat onnan használtam fel :P.
2012. okt. 26. 14:33
 14/14 anonim ***** válasza:
értem, köszi. Az elsőt amúgy a második válaszoló mintha jobban mondta volna. Nem nyelvtanilag, csak magyarul is van, ami magyarosabb, az olyan angolosabb így, most, hogy olvasom.
2012. okt. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!