Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Ezt a bemutatkozó szöveget...

Ezt a bemutatkozó szöveget hogyan fordítanád le? Helyes?

Figyelt kérdés

Németül tudok egy cseppet, angolból nem igazán vagyok otthon. Fordító segítségével próbálkoztam de mindent össze-vissza fordít le.


Azt szeretném hogy segítsetek az alábbi lefordításában angolra:


Nevem xxxx. 19 éves vagyok. Magyarországról jöttem. Kecskeméten élek anyukámmal. Szüleim elváltak, testvéreim nincsenek. Villanyszerelőként végeztem 2012 júniusában a Kandó Kálmán szakközépiskolában. Munkát eddig nem találtam Magyarországon, ezért próbálok szerencsét külföldön. Remélem hogy megfelelek önöknek.


Köszönöm!


Amit tudok azt le tudtam fordítani:


My name is xxx. I am 19 years old and I am from Hungary. I live in Kecskemet with my mom. My parents divorced and I dont have any brothers or sisters. I graduated as an electrician in 2012 Junes.


Eddig tudom magamtól, segítenétek a többiben?


Köszi


2012. okt. 18. 09:39
 1/2 anonim ***** válasza:
My parents ARE divorced
2012. okt. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

My name is XY.I am 19 years old.I am from Hungary.I live in Kecskemét,with my mother.My parents are divorced,and I have not got any brothers or sisters. I graduated as an electrician,in Juny of 2012,at he Kandó Kálmán Vocational School. I have not found job in Hungary,

I try my luck because of this abroad.I hope,that I am good for you.

2012. okt. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!