Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Azok akik tökeletesen tudnak...

Azok akik tökeletesen tudnak nemetül azok ertik azt ami Hitler mond?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=nH0Et56Hxt4&feature=related


Itt van egy video ahol beszel. En nagyon jol tudok nemetül es ertem azt amit a tevekbe szoktak mondani de Hitlert nem ertem teljesen amit mond. Ti ertitek ? (nem kell leforditani)


2012. okt. 31. 16:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igen, értem.
2012. okt. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Értem, pedig nem vagy profi németes.
2012. okt. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
*vagyok
2012. okt. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
100%-osan ? Mert ha igen akkor nem tudtok nemetül.
2012. okt. 31. 16:35
 5/15 anonim ***** válasza:
Most akkor, azt akarod kihozni, hogy Hitler nem tudott jól németül, ezt már a kérdésednél vágtam. Csak éppen szánalmas dolog ezért feltenni egy kérdést. Sok ember mondta már a Mein Kampfra is, hogy milyen ócska a nyelvezete, de kit érdekel ez a dolog? A videót meg nem néztem meg, és nem is fogom, amit az Akarat diadalában mond tökéletesen értem.
2012. okt. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es ez egy hülyeseg. En egyaltalan nem gondolom azt,hogy nem tudtott jol nemetül. Biztosan jobban tudtott mint en. Csak kivancsi voltam,hogy en mennyire jol tudok nemetül. De ugy latszik rosszul tudtok nemetül.
2012. okt. 31. 16:45
 7/15 anonim ***** válasza:
Miért mi tudunk rosszul?
2012. okt. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem ti hanem en !!
2012. okt. 31. 17:14
 9/15 anonim ***** válasza:
Már bocs, de akkor legalább tanuld meg rendesen ragozni a tudni igét, mivel ebből jön az összes félreértés.
2012. okt. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem itt érthető. Van olyan videó, ahol nem értettem elsőre. Hozzátenném, régen nagyon jól ment a német, de sokat felejtettem. Azon dolgozok épp, hogy újra rendesen tudjak.
2012. nov. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!