Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Szerintetek pikkel rám az...

Szerintetek pikkel rám az angol tanárom? /többi lent/

Figyelt kérdés
Ma tűnt fel legjobban, hogy csoportos feladatot adott fel, és szépen dolgoztam is a társammal, mondtam egy mondatot, már nem emlékszem pontosan mi volt az, de egy szót nem tudtam hogy van angolul és elkezdett velem üvöltözni, hogy angol órán ne beszéljek magyarul, meg különben is feladatot kaptunk angolul. Ami azért furcsa, mert direkt csöndben maradtam, hogy halljam a többiek mit beszélgetnek, és ők rendesen beszéltek magyarul, nem csak egy szót mint én. Akkor őket miért nem cseszte le? Amúgy tavaly ez a tanár már le b*zizott, de persze nem szó szerint.

2012. nov. 8. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

Valószínű, h nem kedvel, vagy pedig vmi baja van ,és pont rajtad töltötte le...

Mindenesetre nem szép,h így viselkedik.azért van a tanóra,h megtanulj angulul, nem egy egyetemnem vagytok,h nem lehet megszólalni magyarul.

2012. nov. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
Az én angoltanárom meg konkrétan leku.rvázott engem, mert fiú mellett ültem az óráján. Ne tessék félreérteni, nem közvetlen mellette, hanem egy padban. Az a poén az egészben, hogy a csoportban én vagyok az egyetlen lány, szóval ha akarnék se tudnék nem fiú mellé ülni. De ő a tanár, biztos neki van igaza...
2012. nov. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nálunk is a csoportban is csak egy lány van... Amúgy tök jó, mert velünk marad egész érettségiig. :/
2012. nov. 8. 16:50
 4/4 anonim ***** válasza:
84%

Szinte biztos, hogy pikkel rád! Mint írtad, más is elkövette a bűnt, mégis rád szólt, sőt leüvöltötte a fejed.


Az meg, hogy angolórán nem beszélünk magyarul, irtó nagy butaság, akkor adjon elő egy órát úgy, hogy egy árva magyar szót se mondjon ki (főleg akkor lenne nehéz, ha rá kell szólni valakire - az ember ilyenkor ugyanis reflexből magyarul káromkodik)!

2012. nov. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!