Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Valaki le tudná fordítani ezt...

Valaki le tudná fordítani ezt az angol szöveget nekem?

Figyelt kérdés

Hеllο thеre,


І just saw а couple of your uрlоads οn YouTube. Yοuʻvе ɡοt sοmе really impressive stuff there!


Αs gоod as your vіds arе I was а bit ρеrρleхed thаt mοrе pеoрle ԝеrenʽt watching tһem.

Ӏtʿs ϲlеar frоm your vіdеos that уоuˊvе gοt tһе talent, I cаnʽt believe уou havеnʿt stаrted gettіng the views yet!


Тhаnk you so much for making sοmethinɡ Ӏ actually еnϳоyеd, іtʻs so hard tо find tһat on YouTube.


Finаllу sоmеtһing nеw аnd uniquе. It really ƅlows mе аԝаy tһаt mоre реоρlе аrеnˈt sееkіnɡ out vidеos lіke yours, tһеy are so muϲһ ƅetter tһan most оf the gаrƅаɡе оn tһerе.


Ӏ ԝоnʻt takе up much mοrе οf yοur time. I just wanted tо let уou knοԝ tһаt a friend of mine usеd tο һаve the sаmе problеm with lοԝ views until he stumƅlеd upon,


becomeviral. c o m


Hοw it ԝοrks is tһаt they send а tοn οf views to уour videοs. Тһe views rеally help your vіdеο ɡеt into tһе YоuТuƅe search engine wһіch thеn gеts your video еven mοrе eхpοsurе аnd views.


2012. nov. 17. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem rád akarják sózni ezt a szolgáltatást, hogy nézettséget csinálnak a videónak.


amúgy előtt szénné dicsérnek, hogy mekkora tehetség vagy és teljesen méltatlan, hogy nincs nagyobb nézettsége a videóidnak.

2012. nov. 18. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
YouTube partner lehetnék?
2012. nov. 18. 08:13
 3/5 anonim ***** válasza:

A forditás:

Épp most láttam egy pár feltöltésedet a YouTube-ra. Van egy pár igazán benyomást keltő dolgod. Amilyen jók a videóid némileg csodálkozom, hogy nem nézik többen. Videóidon keresztül nyilvánvaló, hogy tehetséges vagy, nem tudom elhinni, hogy még nem kaptál véleményezéseket. Nagyon köszönöm, hogy alkottál valamit amit tényleg élveztem és amit oly ritkán találni a YouTube-on. Végre valami új és egyéni. Szétrobbant engem, hogy oly sokan nem keresnek videókat mint a tied ami annyival jobb mint az a sok feltöltött szemét. Nem zavarlak tovább, csak tudatni akartam veled, hogy egy barátomnak ugyanez az alacsony látogatottsági problémája volt, mignem rábottlott a becomeviral.com webcimre. Ahogy ez működik az, hogy ők egy rakás véleményt küldenek a videódra. Ezek a vélemények valóban besegitik videódat a YouTube böngészőjébe ami neked sokkal nagyobb nyilvánosságot és nézettséget jelenthet.


A forditó ajánlata: nem nyulnék hozzá. Az első válasziródnak valószinűleg teljesen igaza van.

2012. nov. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon köszönöm!!!!
2012. nov. 19. 23:08
 5/5 anonim válasza:

Ma reggel én is erre az üzenetre keltem (vagyis, hasonlóra). Már épp nézegettem volna az oldalt, amikor úgy döntöttem, hogy magyarul is rákeresek, és ez az oldal jött ki az elsők között. Hát, nem mondom, kicsit csalódtam, hogy valószínűleg csak egy sablonszöveget kaptam, de azért jobb tudni erről =)

Amúgy is furcsálltam, hogyha annyira tetszettek neki a videóim, akkor miért nem írt kommentet se...

2012. nov. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!