Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Van egy külföldi barátom akit...

Van egy külföldi barátom akit Magyarul kell tanítanom. A közös nyelv az Angol és szükségem van, olyan Magyar nyelvkönyvre / nyelvkönyvekre, amely Magyar és Angol szöveg összetételből áll. Ismertetnétek velem néhány hasonló Nyelv könyvet?

Figyelt kérdés
Ha ismertek és ismertetnétek velem, ilyen nyelvkönyveket esetleg munkafüzettel, cd, dvd tartalommal az nagyon nagy segítség lenne számomra, mert nem sok ki induló pontom van. De már 1 normális nyelvkönyv is nagyon nagy hasznunkra válna. Nagyon nagy segítség lenne ez nekem ha tudnátok segíteni, mert én találtam néhány könyvet, de azok csak Magyar nyelvűek.

2012. dec. 22. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Ezeket most kerestem, szóval egyikkel sincs tapasztalatom, de választék az bőven van, mondjuk némelyik elég drága...

2012. dec. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

Konkrét könyvet nem ismerek, de ezen az oldalon elég sokat le tudsz tölteni, aztán ha megnézted őket, egyszerűen kinyomtatod a legszimpatikusabbat. Így szerintem sokkal jobban megéri, mint kiadni rá 5-7000 forintot.

Most amiket hirtelen találtam:

[link]

[link]

és ha tovább keresgélsz, találsz még :)

2012. dec. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket :)
2012. dec. 24. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!