Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hogy vannak ezek a mondatok...

Hogy vannak ezek a mondatok angolul?

Figyelt kérdés
Mikor kezdted az énekesi pályát? Mikor döntötted el hogy énekes szeretnél lenni? Még mindig a barátod XY? Hogy ismerted meg XY? Köszii a válaszokat!

2013. jan. 2. 16:29
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és ez: Mostanában nem hallottam arról hogy találkoztatok volna, és rég láttam rólatok közös videót.
2013. jan. 2. 16:36
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem vagyok túl profi angolból, de mivel még senki se írt neked, megpróbálok segíteni.

Mikor kezdted az énekesi pályát? When did start your singing career?

Mikor döntötted el hogy énekes szeretnél lenni? When did you decide to be a singer?

Még mindig a barátod XY? Is still your friend XY?

Hogy ismerted meg XYt? How have you met XY? vagy How did you meet XY?


Azért rmeélem majd profibbak is írnak neked, úgy érzem ezek nem teljesen helyes mondtok, de akitől kérdezed érteni fogja.

2013. jan. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi, szerintem helyesek. Ahol látok egy kis hibát kijavítom, mert én is tudok egy picit angulol, csak nem tudok olyan jól mondatokat alkotni :) Am ez első mondtadból nem hiányzik a you?
2013. jan. 2. 16:59
 4/6 anonim ***** válasza:
De hiányzik, bocs nem figyeltem oda. Helyesen: When did you start your singing career? :)
2013. jan. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszii, megy a lájk :D
2013. jan. 2. 17:05
 6/6 anonim ***** válasza:

Is XY still your friend?

How have you met XY? (ha még él az illető:)

How did you meet XY? (ha időközben elhalálozott személyről vagyon szó)

2013. jan. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!