Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » "My favourite place" fogalmazá...

"My favourite place" fogalmazást kellene írnom, hol találok ilyen szöveget a neten?

Figyelt kérdés

Ma az angoltanáromnak eszébe jutott, hogy írjunk egy fogalmazást. Megadta témakörnek a ,,my favourite place" témát és erre kellene írnom legalább másfél oldalt kis (A5-ös) füzetbe.


Egy órája értem haza suliból, holnapra meg kell csinálnom két rajz beadandót plussz egy másik nyelvre is kell tanulnom sürgősen irodalmat.


Annyi időm sincs h géphez üljek, most is telefonról írok. Tehát én is tudnék írni, de ez legalább fél óra és az ma sokat számít nekem.


Tehát tudnátok linkelni nekem fogalmazásokat, amiknek a témája a "kedvenc helyemről" szól?


Előre is köszönöm, nagyon sokat segítenétek!



2013. jan. 14. 19:28
 1/3 A kérdező kommentje:
Persze holnapra kell
2013. jan. 14. 19:30
 2/3 anonim ***** válasza:
Elszúrtad. :p Különben is, csak nem gondolod, hogy neten találsz szöveget a te saját kedvenc helyedről! Tessék megírni a házit!
2013. jan. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Végül megírtam, nagyon tetszett a tanárnak:)
2013. jan. 15. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!