Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Akik nyelvtanfolyamra járnak!...

Akik nyelvtanfolyamra járnak! Milyen a közösség nálatok?

Figyelt kérdés

Akikkel én járok egy csoportba azok 10-15 évvel idősebbek nálam és nem nagyon tudok velük beszélgetni szünetekben. De igyekszem nagyon mégis a tanár elmondja mindig a csoport előtt hogy hát én ilyen meg olyan csöndes vagyok és úgy érzem hogy bezártak egy ilyen skatulyába és hogy a többiek is kezdenek elfordulni tőlem.

Mit csináljak? Kedves vagyok, érdeklődő meg minden, de már úgy érzem hogy ott van a pecsét a homlokomon... az órák rendben mentek eddig, de a tegnapin volt hogy hiába én jöttem volna a feladatban a tanár mást választott és a többiek is inkább egymást kérdezték.

Most láthatatlan lettem? Vagy mi van velük? Mit tennétek a helyemben? Én így nem fogom kibírni a tanfolyam végéig. :( A barátaim szeretnek, szerintük jó fej vagyok, a családom szerint sincs gond velem.


2013. jan. 30. 14:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk gimnazista a legfiatalabb, a legidősebb pedig nyugdíjas. Mégis jó a közösség... a tanár mindenkit bevon, olyan kérdéseket tesz fel, olyan feladatokat talál ki, amelyek mindenkit motiválnak.
2013. jan. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk 30 évestől 15 évesig vannak. Természetes hogy több a fiatalabbak között a közös téma, de simán együtt működnek feladatokban az idősebbekkel, néha utóbbiak be is kapcsolódnak a beszélgetésbe.
2013. jan. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!