Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Van értelme ennek az angol...

Van értelme ennek az angol mondatnak, amit az imént hoztam ossze? Pontosabban: értelmezheto?

Figyelt kérdés
Clear and understandable way of communication that is adapted to how the audience reacts is very important because in order to do a prosperous work people have to understand the information they are given.
2013. jún. 4. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Értelmezhető.


Tiszta és érthető kommunikáció arra épül, hogy a hallgatóság hogyan reagál mivel ahhoz hogy egy bizonyos munkát végere tudjanak hajtani, tudni kell értelmezniük a rendelkezésre álló információt.


Ha ezt akard közölni, akkor sikerült.

2013. jún. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az én értelmezésemben: A világos, érthető és a hallgatóság (célközönség) reakcióihoz igazított kommunikáció rendkívül fontos, mivel a sikeres munkavégzés érdekében az embereknek érteniük kell a kapott információt.


Ha így akartad, egy kis igazítás (+szerintem a prosperous helyett simán mehet a successful): Clear and understandable communication adapted to audience reaction is very important, because in order for work to be successful, people have to understand the information they are provided.

2013. jún. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kössz :) Éreztem, hogy kissé nyakatekerten fogalmaztam meg...
2013. jún. 4. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!