Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Mennyibe kerül Angliában kb a...

Mennyibe kerül Angliában kb a nyelviskola?

Figyelt kérdés
2009. okt. 11. 18:39
 1/5 A kérdező kommentje:
au-pairként mennék majd ki...
2009. okt. 12. 16:38
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagyon nagy a szóródás. Én is nézegettem, szeretnék egy pár hétre kimenni. Nekem a London Camden Town negyedében lévő TTI School a legszimpatikusabb. 4 hétre a délelőtti vagy a kora délutáni órákra 491 font, délután 4-7-ig 334 font. Heti 15, napi 3 óra oktatás. Minél hosszabb időre iratkozol be, annál olcsóbb az egy hétre jutó ár. ( 8 hétre pl. 795 , ill. 541 font és nem a 4 hetes duplája)

Ez az olcsóbbak közé tartozik.


Az egyik legolcsóbb az ELSE, a reggeli kurzus - 4 hétre - 366 font, a kora délutáni 245, az esti 200 font. Ez az iskola a Cannon Street Roadon van, kb 1 km-re légvonalban a Tower-től.


A Malvern Housenak jó híre van és most elég jó az ára is. 350 illetve 255 font.


Vannak heti 20 órás és intenzív tanfolyamok is, de azok drágábbak és ha dolgozol úgysem lesz naponta sok időd tanulni.

De vannak ettől jóval drágábbak is. Kérdés hová mész, ha vidékre ott talán találsz olcsóbbat, de nem sokkal.


írd be a keresőbe: english language school (és a város nevét ahová mész) rengeteg találatot fog kidobni és akkor tudsz mire számítani.

2009. okt. 16. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos információt! :)
2009. okt. 16. 16:15
 4/5 anonim válasza:

en ingyen tanulok nyelvsuliba.

Heti 2x 3 ora.

2010. jún. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Tudom, vannak olyanok is, csak kevés, na meg nem mindenhol.

De mér mindegy is. :)

2010. jún. 1. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!