Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Az arab nyelvet mennyi idő...

Az arab nyelvet mennyi idő alatt lehet középfokra megtanulni?

Figyelt kérdés

Magyar és angol után az arabot szeretném harmadik nyelvnek. Ha 20 éves koromra akarom megtanulni, hány évesen kell kezdenem? Jelenleg a betűkkel ismerkedek, se olvasni, írni, se szavakat nem tudok még.


14/F



2013. jún. 25. 16:19
 1/5 GonZOO válasza:
Kezd el most!
2013. jún. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért nem kezded el most??
2013. jún. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Most kezdem, de még nagyon-nagyon alap szinten, amit otthon is lehet tanulni. Nyelvtanárhoz az után érdemes járni, miután tudok olvasni, írni és egy-két szavat/mondatot?
2013. jún. 25. 17:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyelvtanárhoz akkor érdemes járni, ha nyelvet akarsz tanulni. Az mindegy hogy milyen előképzettséged van, akár a nulláról is kezdheted. Egyébként szerintem elkezdeni is könnyebb tanárral, mert az meg tudja mutatni a könnyebb utat.
2013. júl. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is most tanulok arabul. Szerintem kezd azzal, hogy nyelvtanárhoz mész. Nagyon nehéz a kiejtés, ha egyedül tanulod lehet, hogy rosszul rögzül és akkor már nehéz lesz újra tanulni. Pl van vagy három h és rengeteg más hangban is ott van.
2013. aug. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!