Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Mi ennek a NÉMET számnak a...

Mi ennek a NÉMET számnak a szövege?

Figyelt kérdés
A neten a zenét sem lehet megtalálni, nemhogy a szöveget. Ha valaki hajlandó lenne leírni nekem a szövegét németül (az már biztos túl nagy kérés lenne, hogys még magyarul is, úgyhogy megelégszek a némettel:D), annak elküldeném privátba vagy itt komiba és nagyon hálás lennék érte, fontos ez nekem. Egyébként nem nehéz a szövege, nagyjából még én is megértem a szavakat, csak a lényeget nem. Gyerekeknek készült és rendes érthető kiejtéssel éneklik, szóval tényleg nem nehéz, de én akkor sem értem. Nem is hosszú, refrén + 2 vsz.
2013. jún. 25. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Tedd fel ide kommentbe, megnézem.
2013. jún. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Amúgy elég szar szám, de kéne a szövege:

http://www.youtube.com/watch?v=_jTyvmK0HNU&feature=youtu.be

2013. jún. 25. 18:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Donikkl az előadó:

[link]

Szöveget nem találtam, esetleg ha rákeresel arra, hogy "Donikkl Ich bin echt gut Songtext"

2013. jún. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is tudom ki az előadó, de a szövege nem lesz meg sehol, ahogy a zene se a neten. Sokat nem kerestem, mert tudom hogy nincs fent (nem csak hiszem, tényleg tudom). Ezért kérem, hogy valaki írja le nekem a szövegét.
2013. jún. 25. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!