Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Ezt most nem értem, hogy...

Ezt most nem értem, hogy válaszoljak erre? What would you like throw away when you go to the desert? Animals are sheep, lion, horse, cow, monkey! Please write in regular sequence!?

Figyelt kérdés

2013. júl. 23. 19:09
 1/3 anonim válasza:

kedver kérdező, egy darabot kell kiválasztani a felsorolt állatok közül, mert ha igen, én az oroszlán "dobnám el". Mert a bárány a ló a tehén mind haszonállat, a kis majom lehet háziállat is, de az oroszlán semmi képpen nem kéne, hogy veled legyen. Amúgy meg még így hipotetikusan is elég buta egy kérdés.

De lényegébe én azt írnám: I would throw tha lion away. Ha esetleg valami indoklás is kell: because it's the most dangerous, and I don't want him to eat the other animals or me./ ...azért mert az a legveszélyesebb és nem akarnám, hogy megegye a többi állatot vagy engem.)


Én így írnám le, de lehet, hogy valaki majd jobb választ ír.

2013. júl. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát köszi! Végülis visszakérdeztem, hogy nem azt akara, hogy "What would you like to take with you when you go to the desert?" Majmot írtam, mert az a kedvencem :) De ha okos lennék tehenet vinnák, mert az ad tejet, és lenne mit inni.
2013. júl. 24. 12:31
 3/3 A kérdező kommentje:
akarja és vinnék bocs
2013. júl. 24. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!