Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hol találok levelezőtársat?

Hol találok levelezőtársat?

Figyelt kérdés
Nagyon alapszinten tudom az angolt, ezért szeretnék beszélgetni, hogy tanuljak.Milyen oldalakat tudsz ajánlani? Hogyan kell regisztrálni?Milyen tapasztalataid vannak az ilyen oldalakkal kapcsolatban?
2009. okt. 23. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Ha gondolod én beszélgetek veled angolul...
2009. okt. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Msn-en?
2009. okt. 23. 18:35
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Én is, dobj egy privit, segítek neked tudok egy nagyon jó oldalt is.
2009. okt. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A Facebook egy nemzetközi közösségi oldal, ott találhatsz csoportokat, és ott akár beszélgetni is lehet. :-) Én ajánlom, jobb anyanyelvűekkel beszélgetni és tőlük tanulni, mint tanártól. Nekem ez a tapasztalatom. A tanár se rossz, de ha valaki nem tud neked magyarul segíteni, akkor többet tanulsz, mert következtetsz, utánanézel, megjegyzed. :-)

Nekem pl. Izraelben laknak ismerőseim, egy nemzetközi versenyen találkoztunk, és ők is ott vannak a Facebookon, meg én is, és ott tudunk beszélni.

2009. okt. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen, msn-en.

Ha gondolod vegyél fel:

juliet00@live.com

2009. okt. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Felvettelek! :)

2009. okt. 23. 19:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is szívesen beszélgetek veled. titamilla86@citromail.hu az msncím.
2009. okt. 24. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

[link]

minden országbol vannak :) olyan mint a magyar myvip, de itt nagyon közvetlenek ha beregisztrálsz azonnal fognak irni a profilodon található "faliujságodra" ha mást nem annyit hogy "hey what's up?:)" ha szimpi válaszolsz a faliujságján, vagy levelet irsz neki, esetleg msn cimet cseréltek :) beszélhetsz anyanyelvi angolokkal, illetve hozzánk hasonló, angolt második nyelvként tanulókkal :) nekem nagyon bejött;) sok sikert :) majd irj, hogy tetszik e :)

2009. nov. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!