Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Rovásírás szakértők melyik...

Rovásírás szakértők melyik helyes?

Figyelt kérdés

Szeretnék rovásírásos tetoválást.

Melyik fordító ajánlott?

[link]

[link]

[link]

[link]


Ez az idézet kellene igazából:

Veszélyes úton jár, aki álmokból épít várat s közben elfelejt élni.(Harry Potterből kislány koromban ez volt a kedvencem)és máig bennem van ez a mondat.

Nagyon hálás lennék ha valaki tudna segíteni.


20/l



2013. aug. 11. 17:42
 1/2 A kérdező kommentje:

Rossz úton jár az aki álmokból épít várat s közben elfelejt élni.

Bocsánat nem tudom miért írok mindig veszélyest..

2013. aug. 11. 17:44
 2/2 anonim ***** válasza:

Felülről a harmadik, a Rovásfordító az biztos jó. A többi is jó, de azzal el tudod rontani, mert, ha csak bemásolod a szöveget, hogy írja át, akkor az ''Sz'' betűket ''S'' ''Z''-nek írja, és így tudnák olvasni:

Ross-z úton....

Egyébként, nem nehéz megtanulni, javaslom tanuld meg, nekem 1 hétbe tellett, de csak mert kevesebbet foglalkoztam vele, néhány nap is elég, és már tudod is. :D

[link]

Én nekem ugyanez könyvben volt meg, és azt kell mondjam, ezzel a módszerrel úgy megtanulja az ember, hogy..:D szót nem tudok.

2014. febr. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!