Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hogy hangzik helyesen a...

Hogy hangzik helyesen a következő idézet angolul?

Figyelt kérdés
' Éld úgy minden napodat, mintha az utolsó lenne, mert az egyik nap tényleg az lesz! '
2013. okt. 8. 11:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Live every day as if it were your last, because one of these days, it will be.


[link]

2013. okt. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi. És 100% hogy ez helyes? Mert tetoválásnak készül ezért nagyon fontos.
2013. okt. 8. 12:24
 3/9 anonim ***** válasza:
Semmi sem biztos, de ezért raktam oda a linket. Keress rá a szövegre, szerintem több helyen is meg fogod találni.
2013. okt. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Amúgy ha a gyk-n egy név nélküli idegen azt mondja, hogy tuti ez a jó, akkor magadra tetoválod? Ennél még a gugli keresgélés is megbízhatóbb. :)
2013. okt. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Itt több nyelven is megtalálod.

[link]

A Translation alatt.

2013. okt. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%

Inkább ezt tetováltasd magadra:

"I think I'm better than you, because I have some inspirational bullshit tattooed on my body in a foreign language, but in reality I'm just a pretentious idiot. PS: I will regret this tattoo in 3... 2... 1..."

2013. okt. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Gondoltam, már megszoktam, hogy páran kötekedni járnak erre az oldalra és olyan válaszokat adni aminél még a hallgatásuk is többet ért volna. Akik normális választ adtak, azoknak pedig köszönöm.
2013. okt. 8. 15:02
 8/9 anonim ***** válasza:
Gondoltam megspórolom neked a majdani lézeres eltávolítást. De ha nem, hát nem.
2013. okt. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem lesz semmiféle eltávolítás.. :)Nem egyiknapról a másikra dőlt el ez a dolog és nem meggondolatlanul csinálom.
2013. okt. 8. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!