Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Angol nyelvű videó? (lent)

Angol nyelvű videó? (lent)

Figyelt kérdés

Egy idézetre lenne szükségem ebből a trailerből:


http://www.youtube.com/watch?v=Czm5r1WZvd4


Az első mondatot szeretném leírni az angol házihoz.

Nem vagyok túl jó angolos, de ezt azért még nagyjából értem, viszont leírni már nem tudom, hiába mondja lassan... :/


Ha minden igaz, kb így nézhet ki:


"In every life there is one moment, at defines who we are... and who we going to be. This is that moment."


Jól írtam?



2013. nov. 4. 22:17
 1/3 anonim ***** válasza:
In every life there is one moment that defines who we are... and who we're going to be. This is that moment. Tuesday in three weeks will be one firefighter's finest our. Don't give up, okay, won't you promise me? I promise. Don't miss this powerful episode of NBC's Chicago Fire Tuesday, November 12.
2013. nov. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm, rengeteget segítettél! ;)
2013. nov. 5. 07:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Szívesen, és amilyen hülye vagyok, elírtam. Természetesen nem finest our, hanem finest hour:)
2013. nov. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!