Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Nem tudok angolul, segítene...

Nem tudok angolul, segítene valaki megérteni ezt az üzenetet?

Figyelt kérdés
Depending on the destination country, bank transfer withdrawals may take between 2 and 5 working days, and cheque withdrawals up to 10 working days.
2013. nov. 22. 14:04
 1/5 A kérdező kommentje:
Mit jelent az a 10 munkanap? Csekken 10 munkanap alatt érkezik meg a kifizetés vagy 10 nap szükséges a kifizetési kérelem ellenőrzéshez?
2013. nov. 22. 14:06
 2/5 anonim ***** válasza:

A célországtól függően (ahová küldöd a pénzt), a banki átutalás eltarthat 2 vagy akár 5 napig. Ha csekken történik a pénz felvétele, akkor ez 10 napig is eltarthat.

Tehát ha 2 hétig nem kapod meg, akkor kezdhetsz aggódni. De szólok itt munkanapokról van szó.

2013. nov. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Banki átutalással kértem ki a pénzt Skrill számláról, de még nem érkezett meg, pedig maximum 5 munkanapon belül meg kellene jönnie, ami ma jár le.
2013. nov. 22. 14:46
 4/5 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy nem érkezett meg?

Ha keddig nem kapod meg, akkor lesz miért izgulni.

Ha jövőhéten végén sem, akkor írni kellene nekik vagy felhívni a bankod.


E-mailt nem kaptál?

2013. nov. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Onnan tudom hogy kértem egy egyenleget és nem volt rajta.

Miért kedden kezdhetek izgulni? Ma jár le az 5 munkanap.

2013. nov. 22. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!