Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Franciások! Miről szól ez a...

Franciások! Miről szól ez a videó? Mit lehet tudni a srácról és miről beszél benne nagyjából?

Figyelt kérdés
[link]
2013. dec. 14. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem néztem végig az egészet, de egy kameruni srác beszél az eleján arról, hogy meg szeretné nyerni a csapatával azt az informatikai versenyt, amin éppen résztvesznek...

Miért érdekel éppen ez a videó??? (Ha nem vagyok indiszkrét...)

2013. dec. 15. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mert találkoztam a sráccal németországban, és nagyon megtetszett, szerintem én is neki...viszont nem nagyon sikerült megtudnom róla semmit, csak a nevét, és próbáltam keresgélni róla...sajnos franciául nem tudok, velem angolul beszélt :)
2013. dec. 15. 10:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Ok, így már értem!

Ha jól emlékszem, beszélt is valamit Németországról, talán ott rendezik a versenyt.

Ha akarod, holnap újra meghallgatom (ma sajnos nincs rá időm, és a fiúnak elég "vastag" akcentusa is van), és elmondom, hogy pontosabban miről is van szó. Jó lesz ez így?

2013. dec. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hálásan köszönöm :)
2013. dec. 15. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!