Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Lehet úgy kézzel írni, mint...

Lehet úgy kézzel írni, mint amilyen a fraktur nyomtatott betű, vagy ahhoz hasonlóan?

Figyelt kérdés
Tudom hogy volt ilyen kézírás is, de az annyira nem tetszik. Inkább olyanra gondoltam, ami még jobban hasonlít hozzá. Persze azt is tudom hogy van olyan betű ami másképp van, azt levetném, és újat találnék ki helyette. És persze hogy olvasható is legyen... De lehet olyan stílusban kézzel írni, és úgy hogy ne legyen túl lassú, nehézkes sem?

2013. dec. 16. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Elnézve a gótikus nyomtatott betűket nem lehetne így gyorsan írni. Mintha csak rajzolnád.
2013. dec. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát igen. Mondjuk van több fajtája is. Nem annyira túl cifrára gondolok, az sem tetszik. A szögletes inkább, csak hát az meg nehezebb. Láttam videókat a neten, ahol így írtak, és nagyon szép volt, töltőtollal meg rendes madártollal, de lassú is volt.
2013. dec. 16. 18:40
 3/3 A kérdező kommentje:
Mármint úgy értem hogy vannak nagyon cifrák, meg ezek a görbébbek is, inkább az egyszerűbbek, és azon belül is a rendes, szögletesebb tetszik
2013. dec. 16. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!