Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Mennyi idő alatt lehet megtanu...

Mennyi idő alatt lehet megtanulni olaszul középfokon? Melyik könyvet ajánlanátok hozzá úgy, hogy a nulláról indulok?

Figyelt kérdés
2014. febr. 2. 19:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem alig több, mint 1 év után sikerült. Azt nehéz megmondani,h mennyire nulláról. Mivel angolul már jól tudtam, vmennyit tudtam latinul, így nagyon könnyen ment. Én jártam heti 1szer tanárhoz, ott a Progettoból tanultunk, és itthon még készültem a Pons sorozat nyelvtani könyvéből és az 1000 kérdés 1000 válaszból.
2014. febr. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]

Én ezzel kezdtem egyedül, szintén a nulláról, pár hónap alatt már a szövegértés nagyon jól ment, volt szókincsem, okés volt a kiejtésem, de a nyelvtan nem volt olyan hűde gördülékeny, akkor beiratkoztam nyelvtanfolyamra az Olasz Kultúrintézetbe és ott a harmadik szintű csoportba tettek be (összesen hat szint van, plusz még kettő ha tanárnak akarsz tanulni, szóval nagyjából a középfokon lehettem)

2014. febr. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!